Feriye Palace istanbul boğaz manzarasında düğün ve bekarlığa veda partisi organizasyonları

Boğazda Düğün

Bir "Evet" ile başlar yeni başlangıçlar. O ilk evet değil midir hayallerimizi ve hayatımızı bir dönüm noktasına sürükleyen... İlk teklif geldiğinde bazen büyük bir sevinçle bağırırız "Eveett" diye, bazen de biraz buruk bir evet deriz şaşkınlık ve yaşanacak olanlara emin olmadan ama her seferinde kalbimizle, aşkımızla söyleriz. İlk evet söylendikten sonra başlar tatlı bir telaş. Büyük koşuşturmaca yine bir evet ile son bulacaktır. Bunun için can ile baş ile araştırmalar, hesaplamalar yapılır ve bir aile kurma yolunda ilerletilecek ilk adımlar atılır.

Özellikle düğünümüz gibi özel bir günde her şey mükemmel olsun isteriz. Denize nazır, muhteşem bir sarayda sultanlar gibi bir düğünü kim istemez. Hem düğün davetlilerinin hem de gelin ve damadın sonsuz ve sorunsuz bir mutluluk yaşayacağı bir düğün yaşamak, bazılarımızın hayali olsa da çok da uzak değildir. Boğazda bir düğün buna kim hayır diye bilir... Ailemizin ilk kucağına aldığı andan itibaren emeklerle ve sevgiyle büyütüp evlenme yaşına getirdiği bizler, ailemize ve bize layık bir boğazda düğün hak etmedik mi?

Aslında bu hayalimizi gerçekleştirmek hiç de zor değil. En mutlu günümüzü mükemmel yaşayabileceğimiz, sultanlara layık bir yer Feriye Palace... 19.yy dan günümüze kadar uzanan soylu bir tarihe sahip bu mekan, hayallerimizin düğününü gerçekleştirebileceğimiz bir yer haline gelmekte. Denizin verdiği dinginlik ve sakinlik, boğaz manzarasının verdiği huzur, hayatımızın en önemli dönüm noktalarından birinde atacağımız ilk adımlara yansıyacaktır. Sadece bir düğün değil, unutulmayacak bir anı, izleri silinmeyecek bir gece geçirmeniz için Feriye Palace sınırlarını zorlayacaktır.

Düğün öncesi düğün danışmanı, düğüne hazırlık ve düğün esnasında gerekli bütün ayrıntıları birlikte planlayabileceğimiz bir hizmet sunulmakta. Ayrıca düğün sonrası da parti ve kokteyller için yine aynı mekandan ayrılmadan organizasyon yapabileceğimiz bir imkan tanımakta. Sorunsuz ve sınırsız hizmet anlayışıyla sultanlara layık bir düğün sizi bekliyor. Boğazda düğün konsepti, boğazın eşsiz güzel ışıklarıyla taçlandırılacak ve davetlilerin, sizin unutamayacağınız bir gece haline gelecektir.

Sadece hanımların değil erkeklerinde dikkatini çekecek bir mekân Feriye Palace. Hayatın zorlukları ve iniş çıkışları arasında, en mutlu gününüzde bile her şeyi planlamak zorunda kalmayacaksınız. Ayrıntılar tamamen düğün danışmanınız ile yürütülecek ve siz rahat bir nefes alacaksınız. Zaten çalışma temponuz, yorgunluğunuzun yanı sıra birde düğünün ayrıntıları, detayları diye düşünmeden kendinizi bir gün olsun kral gibi hissedeceğiniz bir düğün yaşayacaksınız. Türk gelenek ve göreneklerine göre düğünlerde erkek olmak zor olsa da Feriye Palace da siz damatlarımız bu zorluğu yaşamadan mutlu gününüzün tadını çıkaracaksınız. En önemlisi hayatınızı birleştirmek istediğiniz bir kraliçeyi mutlu etmek ve ona hak ettiği gibi bir düğün sunabilmek sizin elinizde. Sizde boğazda düğün konseptiyle hayallerinize Evet demek istiyorsanız bir tık ile bize ulaşabilirsiniz