Feriye Palace istanbul boğaz manzarasında düğün ve bekarlığa veda partisi organizasyonları

Boğazda Bir Yemek

Bazen hayatın yoğun temposu karşısında o kadar çok kendimizi kaptırırız ki yaşanacak olan güzel şeyleri unutur gideriz. İş yoğunluğu, ev stresi derken kendimize ve ailemize ne kadar az vakit ayırdığımızı anlamayız bile. İşte böyle zamanlarda durup bir es vermemiz gerekir. Ve kendimizi belki 1 saatliğine belki bir yemek yeme zamanı kadar mutlu ve huzurlu hissetmemiz hayatın devamı için gereklidir. Bu kendimize verdiğimiz bir ödül olabilir. Bazen ufak bir tatil bazen boğazda bir yemek...

İnsan sürekli üretme çabasında olduğundan hayatın akışında kaybolabiliyor. En mutlu günlerimizi bile unutup, hayatımıza yaşanmış ve bitmiş olarak bakmak çok acı bir durum. Bu yaşantımızı bir daha yaşayamayacağımız kesin değil midir? Bu geçtiğimiz zamanlar bir daha gelmeyecektir bunu herkes çok net bilmiyor mu? Neden o zaman kendimize bir yemek vakti kadar zaman ayırmıyoruz?

İşte tam böyle bir gidişatta olduğumuzu hissettiğimiz zamanlarda karşımıza çıkan bir mekân Feriye Palace... Mükemmel tarihi dokusu ve yapısıyla kendimizi bu zamandan alıp geçmişe götürebileceğimiz bir yer. Eşsiz boğaz manzarası ve denizin verdiği huzur ile tüm özel günlerimizi kutlaya bileceğimiz ve anı üstene anı ekleyebileceğimiz bir restaurant. Ailemizi ve kendimizi bir yemek saati kadar olsun her şeyden uzaklaştırıp muhteşem bir manzara ile büyülü bir yemek yedirmeye ne dersiniz.?

Ayrıca sadece uzaklaşmak için değil bazen de hayatın içine tam da ortasında olmak için de gidebileceğimiz bir mekân olmayı başarmıştır. Bir iş yemeği olarak da misafirleriniz ağırlayabileceğiniz İstanbul'un en güzel nadide yerlerinden olan Feriye Palace ı tercih edebilirsiniz. Denizin ve manzaranın verdiği olumlu hissiyat, işlerinizin de olumlu sonuçlara ulaşacağında büyük rol oynayacaktır.

Boğazda bir yemek, bu düşünce bile insanı rahatlatmaya yeterken, Feriye Palace gibi bir restaurantta geçireceğiniz zaman sizin için unutulmayacak bir hatıraya dönüşecektir. Hızlı ve mükemmel lezzette yemekler yemek için hiç araştırma yapmanıza gerek yoktur. Feriye Palace’da size sunulan lezzetler dünya sofrasından ve unutamayacağınız tat da olacaktır. 2012 yılında Lyon'da dünyanın en iyi yabancı şefi seçilen Aydın Demir ile muhteşem bir dünya mutfağı sizi beklemekte. Yeni lezzetler, yeni tatlar yaşamak ve dünyanın her yerini dolaşıyormuş gibi hissetmek istiyorsanız burası sizin aradığınız mekân. Aynı zamanda geleneksel Türk yemeklerinin de muhteşem sunulduğu bir yer olarak vazgeçilmez bir tercihiniz haline dönüşecektir. Hem boğazda bir yemek hem lezzet fırtınası, hem kendinizi dinlendireceğiniz bir mekân hem de ailenize zaman ayırabileceğiniz bir yer ne ararsanız bulabileceğiniz restaurant Feriye Palace.

Eğer sizde mükemmel hizmet ve lezzet arayanlardansanız Feriye Palace restauranta bir kere bile olsun en azından boğazda bir yemek için uğramalısınız. Kendinize ayırdığınız en güzel zamanlardan olacağından biz eminiz, sizde emin olmak için bir tık ile bilgi alabilirsiniz.