Feriye Palace istanbul boğaz manzarasında düğün ve bekarlığa veda partisi organizasyonları

Boğazda Veda Partisi

Hayatta en zor olan şeylerden bir tanesi veda etmektir. Yaşantımız boyunca hep bir şeylere veda ederek bir üst basamağa geçmedik mi? Öyle ki hüzünle biten bir veda sonrasında yeni heyecanlar ve mutlulukların varlığı bize kısa sürede vedamızı unutturmayı başarmıştır. Çocukluğumuzdan yetişkinliğimize kadar her yaşta eski yaşa veda ederek büyüdük. Vedanın partili şekilde olması da bu sebeptendir. Çünkü her ne kadar iyi de olsa veda ettiğimiz şey, bize yeni umutlar ve yeni başlangıçlar getirdiği için bu vedayı bir partiyle gerçekleştiririz. Okulda mezuniyet veda partisi, iş yerinde atama veda partisi, her yıl yaş günü partisi oda eski yaşa vedadır aslında. Biz Türk toplumu olarak veda partilerini bu sebeple severiz.

Birde veda partilerinin bıraktığı etkiler önemlidir bizler için. Nasıl bir yerde olduğu, neler yaşandığı, nasıl sonlandığı uzun zamanlar hafızamızdan silinmeyecek anı haline gelir. Biliyoruz ki ani biriktirmek de bir zenginliktir. Bu sebeple yapılan ne vedası olursa olsun en iyi, en kaliteli ve en unutulmaz olmalıdır.

Tam da böyle bir veda partisine ihtiyaç duyuyorsak bize hem kaliteyi hem unutulmazlığı vadeden bir yapıdan bahsediyorum Feriye Palace... Boğazda veda partisi konseptini, tüm zerafeti ve kalitesiyle yaşayacağınız ve ömrünüzün sonuna kadar unutamayacağınız bir gece olacaktır. Feriye Palace'da ister boğazın ışıklarına karşı açık havada eğlenceli ve rahatlatıcı bir parti, isterseniz tercihleriniz doğrultusunda diğer toplantı ve organizasyon salonlarında şık ve yemekli bir parti. Siz nasıl isterseniz geceniz öyle başlar ve öyle biter.

Hayat her zaman mutlu veda edecek bir şeyler çıkarmaya bilir karşımıza. Bu sebeple eğer mutlu yani partili bir veda olacaksa en iyisini en unutulmazını yaşamalıyız.

Davet öncesinde ve sonrasında sizinle her adım için ilgilenen uzman kadrosu ve yetenekli aşçılarıyla dünya lezzetlerini de önünüze sunmaktadır. İster yemekli isterseniz parti tadında bir veda gecesi yaşayın. Boğazda veda partisi adına layık ve hafızalara iz bırakan muhteşem bir gece istiyorsanız Feriye Palace'ı tercih etmelisiniz.

Bazı şeyler nasıl biterse ondan sonra gelen her şey onun gibi başlar. Son vereceğiniz en özel anınızın size daha sonra getireceklerini hayal bile edemezsiniz. Boğazda veda partisinde yaşayacağınız güzellikler, yaşayacağınız yeniliklerle hayat bulacaktır. Bu sebeple eğer boğazda veda partisi düşünüyorsanız Feriye Palace 'ı tercih etmelisiniz. En ince ayrıntıların bile gözden kaçmadığı, gecenizin sizin istediğinizden bile güzel geçmesi için canla başla çalışan bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Yaşanacak güzel vedalar var ise bizde size güzel anılarla hatırlayacağınız bir gece sunmak isteriz. Feriye Palace tarihin insanı etkileyen dokusu ve kalitenin verdiği huzurla sorunsuz hizmet sunmak için vazgeçilmez adresiniz olma yolunda ilerlemektedir. Ayrıntılı bilgi için sitemize bir tık ile ulaşabilirsiniz.